Активна понуда

ОСВЕЖЕТЕ ГО ВАШЕТО ЛИЦЕ! 33% попуст на ОСВЕЖУВАЧКИ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 1200ден. за само 799ден.

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ОСВЕЖУВАЧКИ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ

* Чистење (без стискање), тонизирање, пилинг, маска, ампула, нанесување на крема

Подарете му свежина и чистота на вашето лице и блеснете со нежна и мазна кожа.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

Подарете и на кожата префинета нежност, младост, убавина и сјај и бидете самоуверени и задоволни од вашето блескаво лице!

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/