Активна понуда

55% попуст на ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 4000ден. за само 1799ден.

Купи сега за 1799 ден.
    • Вредност 4000ден.
    • Попуст 55%
    • Заштеди 2201ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* Пакет 10 Антицелулитни масажи (10 X 30 минутни) изведени од професионална масерка.

Имајте мазна и нежна кожа и изгледајте беспрекорно.

Услови

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ОД 08.04.2019Г.

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:077/662-611

Опис

COSMETIC STUDIO EMILY

Помогнете му на вашето тело да изгледа совршено убаво! Дозволете си Антицелулитни масажи изведени од професионална масерка кои ефикасно ќе ве ослободат од вишокот масни наслаги и целулитот, ќе ја зголемат циркулацијата на телото и ќе ја измазнат вашата кожа.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/