Активна понуда

13% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 4000ДЕН. ЗА САМО 3499ДЕН.

Купи сега за 3499 ден.
    • Вредност 4000ден.
    • Попуст 13%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ (10 X 30 МИНУТНИ)

Имајте мазна и нежна кожа и изгледајте беспрекорно.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078 255 233, 078 402 107

Опис

Помогнете му на вашето тело да изгледа совршено убаво! Дозволете си Антицелулитни третмани кои ефикасно ќе ве ослободат од вишокот масни наслаги и целулитот, ќе ја зголемат циркулацијата на телото и ќе ја измазнат вашата кожа.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK


13% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 4000ДЕН. ЗА САМО 3499ДЕН.

Компанија : САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9