Активна понуда

39% попуст на ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 900ден. за само 550ден.

Купи сега за 550 ден.
    • Вредност 900ден.
    • Попуст 39%
    • Заштеди 350ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА

* ИМАЈТЕ УБАВА И СРЕДЕНА КОСА СЕКОЈ ДЕН!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Имајте постојано средена и фенирана коса. Бидете безпрекорни, самоуверени, заводливи и задоволни од својот изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


39% попуст на ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 900ден. за само 550ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo