Активна понуда

44% попуст на ПАКЕТ 5 ТЕРМО-ЌЕБЕ И 5 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 4500ден. за само 2499ден.

Купи сега за 2499 ден.
    • Вредност 4500ден.
    • Попуст 44%
    • Заштеди 2001ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ 5 ТЕРМО-ЌЕБЕ И 5 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ изведени од професионална масерка.

Имајте мазна и нежна кожа и изгледајте беспрекорно.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

COSMETIC STUDIO EMILY

Помогнете му на вашето тело да изгледа совршено убаво! Дозволете си Антицелулитни масажи изведени од професионална масерка кои ефикасно ќе ве ослободат од вишокот масни наслаги и целулитот, ќе ја зголемат циркулацијата на телото и ќе ја измазнат вашата кожа, а Загревајќи го вашето тело термо-ќебето овозможува подобра апсорпција на препаратите, и ја зголемува микро циркулацијата и овозможува отворање на порите на кожата, исфрлање на токсините и буквално топење на целулитот.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/