Активна понуда

31% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 50 МИНУТИ ВЕРТИКАЛЕН ТУРБО СОЛАРИУМ + МАСАЖА НА ЛИЦЕ ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1600ДЕН. ЗА САМО 1100ДЕН.

Купи сега за 1100 ден.
    • Вредност 1600ден.
    • Попуст 31%
    • Заштеди 500ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ 50 МИНУТИ ВЕРТИКАЛЕН ТУРБО СОЛАРИУМ + МАСАЖА НА ЛИЦЕ

* Заблескајте со прекрасен бронзен тен!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 01.04.2022г.

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078/255-233

Опис

Привлечете го вниманието, бидете задоволни и самоуверени од изгледот на вашата кожа и блеснете со прекрасен бронзен тен

Студио за нега и убавина Ксантика ви нуди:
Третмани за лице, масажи за тело и лице, вертикален турбо солариум, надградба на нокти, маникир, педикир, свилени трепки (classic и Hybrid), Lash Lift, Brow Lamination, фарбање на веѓи.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА INSTAGRAM


31% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 50 МИНУТИ ВЕРТИКАЛЕН ТУРБО СОЛАРИУМ + МАСАЖА НА ЛИЦЕ ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1600ДЕН. ЗА САМО 1100ДЕН.

Компанија : Студио за нега и убавина Ксантика

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9