Активна понуда

20% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 5 МАСАЖИ ЗА ЛИЦЕ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 2500ДЕН. ЗА САМО 1999ДЕН.

Купи сега за 1999 ден.
    • Вредност 2500ден.
    • Попуст 20%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ 5 МАСАЖИ ЗА ЛИЦЕ

ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ЕДНА МАСАЖА Е 20 МИН.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078 255 233, 078 402 107

Опис

Тајната на убавото лице се состои од постојана нега и грижа за него. Живееме во стресно време и тоа се одразува на изгледот на вашата кожа. Масажата на лицето и деколтето, ќе направи да се чувствувате опуштено, ќе ги измазни борите, ќе го врати тонусот на мускулите и еластичноста и виталноста на вашата кожа, а вие ќе имате блескаво сјајно лице и затегната кожа без бори.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK


20% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 5 МАСАЖИ ЗА ЛИЦЕ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 2500ДЕН. ЗА САМО 1999ДЕН.

Компанија : САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9