Активна понуда

38% ПОПУСТ НА ПАКЕТ ЧЕТИРИ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ СО ОВОШНИ КИСЕЛИНИ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 4800ДЕН. ЗА САМО 2990ДЕН.

Купи сега за 2990 ден.
    • Вредност 4800ден.
    • Попуст 38%
    • Заштеди 1810ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ ЧЕТИРИ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ СО ОВОШНИ КИСЕЛИНИ,

* ИНТЕНЗИВНИОТ ПИЛИНГ СИСТЕМ ОД 60% КИСЕЛИНА ОД JANSSEN COSMETICS

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

Интензивниот пилинг систем од 60% киселина од Janssen Cosmetics е најбезбеден и најнапреден пилинг на кожата денес во индустријата за убавина.

Овој систем нуди непосредни видливи резултати. Можете ефикасно да ги намалите:
- лузни,
- пигментации,
- линии и брчки,
- дамки
- да го ревитализирате уморниот и блед тен.

Програмата се состои од 8 третмани во текот на 4 недели ја зголемува еластичноста и цврстината на кожата. Тој е безбеден, удобен, без прекин, достапен и брз. Секој третман трае помалку 30 минути.

ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“
Убедени дека тајната на убавината лежи во хармонијата на внатрешното здравје и надворешниот изглед, ние во Purity сме посветени во обезбедување на незаборавно искуство на нашите клиенти.


38% ПОПУСТ НА ПАКЕТ ЧЕТИРИ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ СО ОВОШНИ КИСЕЛИНИ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 4800ДЕН. ЗА САМО 2990ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/