Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН ЗА НЕГА И ХИДРАТАЦИЈА НА РАЦЕ ВО „COSMETIC STUDIO EMILY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 500ДЕН. ЗА САМО 250ДЕН.

Купи сега за 250 ден.
    • Вредност 500ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 250ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН ЗА НЕГА И ХИДРАТАЦИЈА НА РАЦЕ

Овозможете си одлична хидратација, подарете им на рацете парафински третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

Дозволете си барем еднаш месечно парафински третман, кој ќе направи многу за Вашата кожа на рацете. Се пилингува кожата, се додава богата кислородна ANTI AGE крема и се става топлиот или ладниот парафин кој стои 15 минути и на крај третманот се завршува со масажа. Ова е единствен третман кој ќе го спречи сушењето на кожата и делува превентивно против стареење. Се препорачува задолжително после наливни нокти како превентива од лампата да не дојде до дехидратација на кожата. Идеално се комбинира и со третманите на лице додека сте под маска, да добиете комплетно релаксирачки третман и на Вашите раце. Парафинот е ароматичен производ богат со растителни маслени екстракти со многу пријатен мирис на егзотично овошје, чоколада, мед и млеко… со што Вашиот третман ќе направи да се подобри и Вашето расположение. Седум дена после третманот кожата е многу мазна, сјајна и хидрирана.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/