Претходна понуда

50% попуст на 10 ќебапи+лепиња на дрва во Гостилница „ЕМ“ (Irish Pub Dublin) во вредност од 150ден. за само 75ден.

    • Вредност 150ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 75ден.
  • Распродадено

Добивате

* 10 ќебапи (телешки) во вредносто од 130ден.

* Лепиња спремена на дрва во вредност од 20ден.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Понудата важи за во ресторанот (не важи за „носење“)

* Купоните се продаваат и користат заклучно со 27.05.2012година

* Задолжителна е предходна резервација на телефон 070/707-406

Опис

За сите вистински гурмани! Уживајте во неодоливо вкусна 10-ка со кромид по неверојатна цена во пријатната атмосфера на Гостлница „Ем“ на кејот! Споделете убави мигови и вкусна 10-ка од ќебапи со вашите најблиски!

Во Гостилница „ЕМ“ ќе ве изненадат со многу специјалитети и вкусна храна, посебно изненадување за гурманите е Босански Ќебап.


50% попуст на 10 ќебапи+лепиња на дрва во Гостилница „ЕМ“ (Irish Pub Dublin) во вредност од 150ден. за само 75ден.

Компанија : Гостилница „ЕМ“

Адреса : кеј Маршал Тито бр.53

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk