Претходна понуда

50% попуст на порција пивски колбаси и точено пиво 0.33л во вредност од 320ден. во Ресторан Пандонос за само 159ден.

    • Вредност 320ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 161ден.
  • Распродадено

Добивате

Еден купон вклучува:
* Порција 250 до 300 гр пивски колбаси во вредност од 240ден.

* 0.33л точено пиво Скопско. во вредност од 80ден.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Понудата трае до 18.11.2011,а купоните можат да се искористат до 30.11.2011

* Работно време: Понеделник-Сабота од 12:00 до 23:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел: 046 266 942

Опис

Со оваа понуда од kelepur.mk и Ресторан Пандонос имате одлична можност за само 159ден. да уживате во највкусните пивски колбаси во совршена комбинација со 0.33л точено пиво Скопско.

Не пропуштајте ја ова вкусна понуда!

Ресторан Пандонос

Во срцето на стариот Охрид, веднаш над Античкиот театар сместен е ресторанот Пандонос. Овој угостителски објект е уникатен спој на атрактивна локација, прекрасен автентичен амбиент и единствен поглед.

Во ресторанот Пандонос имате можност да вкусите од бројните македонски гурмански специјалитети и се опивате со блажените надалеку познати македонски вина. Во “Пандонос“ за Вас работи љубезниот персонал кој посакува срдечно добре дојде за секој гостин.

Ресторан Пандонос на Facebook!


50% попуст на порција пивски колбаси и точено пиво 0.33л во вредност од 320ден. во Ресторан Пандонос за само 159ден.

Компанија : Ресторан Пандонос

Адреса : Улица Браќа Миладиновци бр. 14

Град : Охрид

http://restaurantpandonos.com.mk