Претходна понуда

Дочекајте ги празниците со блескав бронзен тен! 50% попуст на 10 минути турбо солариум во Silhouette во вредност од 300ден. за само 149ден.

    • Вредност 300ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 151ден.
  • Распродадено

Добивате

* 10 минутен турбо солариум во најсовремениот вертикален солариум MegaSun 2010

* Заблескајте со празничен сјај со прекрасен бронзен тен!

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на тел. 046/257-789

* Понудата трае до 24.12.2011. Купоните можат да се искористат до 31.12.2011

Опис

Ако сакате секогаш да оставите впечаток при вашата појава било каде, она што особено го привлекува вниманието е вашиот тен. Дозволете MEGASUN 2010 солариумот на Silhouette да ви покаже што сè може да стори за вашиот изглед. Вие ќе добиете тен како да сте се сончале на најсончевите светски плажи без да стравувате од можните штетни последици за вашата кожа.

Silhouette
Од големата палета на третмани коишто ви ги нуди Silhouette, можете да направите избор на третмани кои ќе ги добивате паралелно, со што значително ќе заштедите на време, а ќе добиете на убавина.

Нашиот стручен персонал е тука да ве посоветува доколку не сте сигурни кој третман најмногу би ви одговарал вас или на вашиот партнер, кој исто така можете да го донесете со себе, затоа што Silhouette нуди третмани и за мажи.

Silhouette е тука да го оствари вашиот сон, да ве направи жената којашто посакувате да бидете и од насмевката на вашето лице да зрачи самодовербата што само беспрекорната убавина може да и ја овозможи на една жена.

Silhouette Охрид на Facebook!


Дочекајте ги празниците со блескав бронзен тен! 50% попуст на 10 минути турбо солариум во Silhouette во вредност од 300ден. за само 149ден.

Компанија : Silhouette

Адреса : Бул. "Туристичка" бб

Град : Охрид

http://silhouette.com.mk