Претходна понуда

50% попуст на педикир и маникир + парафин на раце и стопала во салон за убавина Флори во вредност од 1100ден. за само 549ден.

    • Вредност 1100ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 551ден.
  • Распродадено

Добивате

* Педикир

* Маникир

+ Парафин на раце и стопала

* Неодоливи раце и нозе за без прекорен изглед.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10:00 до 20:00

* Понудата трае до 29.01.2012. Купоните можат да се искористат до 11.02.2012

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:070/247-717

Опис

Средените стапала и негуваните раце се одраз на уредна и привлечна жена. Ако сакате да бидете задоволни од самите себе и неодоливи за спротивниот пол, секогаш имајте уредни раце и нозе.

Салонот за убавина “Флори“ ви нуди најприфатлива пакет понуда, маникир + педикир + парафин на раце и нозе за само 549 денари.

Салон за убавина Флори на Facebook!


50% попуст на педикир и маникир + парафин на раце и стопала во салон за убавина Флори во вредност од 1100ден. за само 549ден.

Компанија : Салон за убавина Флори

Адреса : „Мак. Просветители“ б.б.Т.Ц. Охриѓанка (на кат)

Град : Охрид

http://goo.gl/DsHUs