Претходна понуда

50% попуст на порција по избор: СВИНСКИ РАЖНИЧ или ПИЛЕШКИ УВИЈАЧ во ресторан ЧУН во вредност од 170ден. за само 85ден.

    • Вредност 170ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 85ден.
  • Распродадено

Добивате

* Порција по избор:

- Свински ражнич 200гр. или
- Пилешки увијач 200гр.

* Во топлата атмосфера на ресторан Чун пробајте го вкусниот свински ражнич или пилешки увијач и уживајте во зимската идила на самиот брег на Охридското езеро.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат и користат до 19.02.2012 година

* Работно време 10-24ч,
Петок и Сабота 10-01ч

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/255-603

Опис

Ресторанот Чун се наоѓа во строгиот центар на Охрид на највпечатливото место за одмор на душата. Лоциран на самото крајбрежје од Охридското езеро, тука може да поминете незаборавни мигови пропратени од звуците на неуморните бранови. Утринско кафе, ручек или вечера е вистинскиот избор за убаво поминат дел од денот.

Врвна услуга со одличен квалитет на свежо приготвена храна е само еден мал сегмент од услугата на ресторанот.


50% попуст на порција по избор: СВИНСКИ РАЖНИЧ или ПИЛЕШКИ УВИЈАЧ во ресторан ЧУН во вредност од 170ден. за само 85ден.

Компанија : Ресторан Чун

Адреса : Коста Абраш бр. 4

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk