Претходна понуда

50% попуст на ПЕЧЕНО ПИЛЕ со помфрит за 2 ОСОБИ во ресторан „ОРФЕЈ“ во вредност од 300ден. за само 149ден.

    • Вредност 300ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 151ден.
  • Распродадено

Добивате

* Ручек или вечера по цена поефтина од „цена за носење“

* ПЕЧЕНО ПИЛЕ ~1,2kg за две особи со гарнир ПОМФРИТ

* Со овој купон добивате дополнителен попуст од 20% на МЕШАНА САЛАТА

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните важат за во ресторан ОРФЕЈ (не важи за носење)

* Понудата трае до 04.03.2012, Купоните можат да се искористат до 18.03.2012 година

* Задолжителна е предходна резервација на тел. 046/250-005

Опис

Конечно вашиот ручек или вечера поефтин од приготвувањето на иститот дома!

Нека следниот ваш ручек или вечера биде во ресторан „ОРФЕЈ“.

Со попустот на печеното пиле и дополниотелниот попуст кој го добивате со овој купон за мешана салата, даден од ресторанот „ОРФЕЈ“ заедно со kelepur.mk имате можнот да уживате во прекрасно ПЕЧЕНО ПИЛЕ. За задоволството да биде поголемо дома ќе си одите со полн стомак и џеб.


50% попуст на ПЕЧЕНО ПИЛЕ со помфрит за 2 ОСОБИ во ресторан „ОРФЕЈ“ во вредност од 300ден. за само 149ден.

Компанија : Ресторан ОРФЕЈ

Адреса : ул. Партизанска - Охридати цц1 Охрид

Град : Охрид

http://goo.gl/UNSpD