Претходна понуда

Неверојатно!!! 50% попуст на голема порција пилешки крилца и 2 големи кригли точено пиво во Lounge Bar Baron во вредност од 290ден. за само 145ден.

    • Вредност 290ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 145ден.
  • Распродадено

Добивате

* Голема порција пилешки крилца 500гр. во вредонст од 170 ден.

* Две големи кригли точено пиво Даб 0,4л. во вредност од 120ден (60ден.x2)

* Уживајте во одличната комбинација на вкусни и сочни пилешки крилца и точено пиво. Наздравје!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 30.12.2011. Купоните можат да се искористат до 15.01.2012

* Купонот важи за во Lounge Bar Baron (не важи за носење)

* Работно време 08-24ч,
Петок и Сабота 08-01ч

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.: 046/257-672
Моб.: 076/443-004

Опис

Lounge Bar Baron Ви нуди уште многу други прекрасни закуски, дневни менија и пијалаци со гарантирано најниски цени во Охрид покрај прекрасниот Lounge амбиент.

Lounge Bar Baron на Facebook!


Неверојатно!!! 50% попуст на голема порција пилешки крилца и 2 големи кригли точено пиво во Lounge Bar Baron во вредност од 290ден. за само 145ден.

Компанија : Lounge Bar Baron

Адреса : Кузман Јосифовски ламела 2/3

Град : Охрид

http://fb.me/BaronLoungeBar/