Претходна понуда

50% попуст на голема пица капричиоза во вредност од 240ден. во Пицерија „НЕМО“ за само 119ден.

    • Вредност 240ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 121ден.
  • Распродадено

Добивате

Еден купон вклучува:
* Една голема пица капричиоза по избор со пилешка или свинска салама

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот можете да го искористите до 30.11.2011

* Купонот важи за во пицерија (не важи за носење)

* Работно време: Понеделник - Недела од 09:00 до до 24:00

* Задолжителна е претходна резервација на
тел.:046/253-355
моб.:071/231-079

Опис

Пицерија „НЕМО“
Се наоѓа во центарот на Охрид во близина на градскиот плоштад, на влезот во стариот дел на градот.

Повелете во пица ресторан „Немо“ и пробајте ја највкусната пица Капричиоза во градот!

Пицерија „НЕМО“ на Facebook!


50% попуст на голема пица капричиоза во вредност од 240ден. во Пицерија „НЕМО“ за само 119ден.

Компанија : Пицерија „НЕМО“

Адреса : ул. „Цар Самоил“ бб.

Град : Охрид

http://www.pizzanemo.com/