Претходна понуда

50% попуст на ДЕ ЛУКС третман чоколадна масажа во СПА Изида во вредност од 2500ден. за само 1249ден.

    • Вредност 2500ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 1251ден.
  • Распродадено

Добивате

*
*

* ДЕ ЛУКС третман чоколадна масажа на целото тело во време траење од 60 минути

* Чоколадната масажа во СПА Изида е магично доживување. Оваа масажа го ослободува хормонот на среќа серотонинот, делува релаксирачки на сите ваши сетила, го намалува стресот, ја измазнува кожата и ве прави да се чувствувате среќни

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број на купони

* Купонот може да се користи до 30.11.2011 година* Работно време: Понеделник - Сабота од 08:30 до до 21:30

* Задолжителна е претходна резервација на
тел.:046/260-554
моб.:070/304-565

Опис

Позитивното дејство на чоколадата врз нашето тело научно е докажано. за тоа дозволете си ја себеси оваа луксузна масажа која ќе ве направи да се чувствувате релаксирано душевно и телесно, ќе ве направи среќни а исто времено благотворно ќе делува на вашата кожа.

Уживањето во чоколадното задоволство и чувствувајте се кралски и круна на се ви следи специјален чоколаден напиток.

Спа Изида на Facebook!


50% попуст на ДЕ ЛУКС третман чоколадна масажа во СПА Изида во вредност од 2500ден. за само 1249ден.

Компанија : СПА ИЗИДА

Адреса : Булевар туристичка 44-3/1

Град : Охрид

http://www.spa-izida.com