Претходна понуда

50% попуст на порција пилешки стек на скара во ресторан Немо Александрија во вредност од 290ден. за само 145ден.

    • Вредност 290ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 145ден.
  • Распродадено

Добивате

* Порција пилешки стек 250 грама, варен компир и вариво

* Ресторан Немо Александрија ви посакува добар апетит и добро расположение.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 18.12.2011. Купоните можат да се искористат до 25.12.2011

* Купонот важи за во ресторан Немо Александрија (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 09:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Искористете ја оваа понуда од kelepur.mk за вкусен ручек или вечера во пријатната атмосфера и прекрасниот амбиент покрај Охридското езеро која ви ја нуди ресторан Немо АлександријаКомпанија : Ресторан Немо Александрија

Адреса : Коста Абраш б.б.

Град : Охрид

http://goo.gl/bZl8X