Претходна понуда

50% попуст на 30 минутна парцијална масажа во студио за масажа „Златни раце“ во вредност од 400ден. за само 199ден.

    • Вредност 400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 201ден.
  • Распродадено

Добивате

* 30 минутна масажа на грб или нозе по ваш избор

* Месец февруари е месец на љубовта, подарете со лубов 30 минутна масажа и релаксација.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Понудата трае до 19.02.2012 година, а може да се користи до 29.02.2012 година

* Задолжително е предходно закажување на 070/966-342 или 077/758-540

* Работно време од Понеделник до Сабота од 10:00 до 19:00

Опис

Одлична можност од kelepur.mk и Салонот за масажа Златни Раце да си подарите себе си или на саканите 30 минутна масажа на грб или нозе по ваш избор. Масажата ја подобрува циркулацијата и протокот на позитивна енергија и доведува до баланс и хармонија на умот со телото.


50% попуст на 30 минутна парцијална масажа во студио за масажа „Златни раце“ во вредност од 400ден. за само 199ден.

Компанија : Салон за масажа Златни Раце

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk