Претходна понуда

50% попуст за миење плус ампула за дијамантски сјај и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 300ден. за само 149ден.

    • Вредност 300ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 151ден.
  • Распродадено

Добивате

* Миење +

* Ампула за дијамантски сјај Semi Di Lino Diamante Illuminating Shine Lotion од Alfaparf Milano +

* Фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 300 ден

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 22.01.2012. Купоните можат да се искористат до 04.02.2012

* Работно време:
Пон.– Пет. 11:00 - 18:00
Сабота 11:00 – 16:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Со оваа понуда на kelepur.mk и фризерското студио Елит Мари добивате миење плус Ампула за дијамантски сјај Semi Di Lino Diamante Illuminating Shine Lotion од Alfaparf Milano и фенирање по неверојатен попуст.

Освежете го вашиот изгледа, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% попуст за миење плус ампула за дијамантски сјај и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 300ден. за само 149ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu