Претходна понуда

Вкусно и здраво! 50% попуст на порција Мавровска пастрмка со гарнир во Ресторан Пандонос во вредност од 340ден. за само 169ден.

    • Вредност 340ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 171ден.
  • Распродадено

Добивате

* Една порција Мавровска пастрмка 300 до 400gr.

* Гарниер по избор: вариво или помфрит

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат и користат до 20.01.2012 година

* Работно време: Секој ден од 12:00 до 24:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел: 046 266 942

Опис

Ако сте за вкусна, здрава и лесна храна не чекајте побрзајте во ресторан “Пандонос“ за да ја искористете најдобрата понуда досега. Во автентичниот амбиент на ресторанот сместен во срцето на Охрид- над античкиот театар имате можност да уживате во вкусната мавровска пастрмка, слушајќи ја музиката на градските чалгаџии. Задоволството ќе биде најголемо кога дома ќе заминете со полн стомак и џеб.

Ресторан Пандонос

Во срцето на стариот Охрид, веднаш над Античкиот театар сместен е ресторанот Пандонос. Овој угостителски објект е уникатен спој на атрактивна локација, прекрасен автентичен амбиент и единствен поглед.

Во ресторанот Пандонос имате можност да вкусите од бројните македонски гурмански специјалитети и се опивате со блажените надалеку познати македонски вина. Во “Пандонос“ за Вас работи љубезниот персонал кој посакува срдечно добре дојде за секој гостин.

Ресторан Пандонос на Facebook!


Вкусно и здраво! 50% попуст на порција Мавровска пастрмка со гарнир во Ресторан Пандонос во вредност од  340ден. за само 169ден.

Компанија : Ресторан Пандонос

Адреса : Улица Браќа Миладиновци бр. 14

Град : Охрид

http://restaurantpandonos.com.mk