Претходна понуда

50% попуст на миење, маска, шишање и фенирање во фризерски салон Анита во вредност од 350ден. за само 175ден.

    • Вредност 350ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 175ден.
  • Распродадено

Добивате

* Миење, интензивна маска за сите типови коса, шишање + фенирање за само 175 денари.

* Негувајте ја сопствената коса и освежете го вашиот изглед по неверојатна цена!

Услови

Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Пон.– Сабота 09:00 – 20:00

* Понудата трае до 11.12.2011. Купоните можат да се искористат до 24.12.2011

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.: 071/793522

Опис

Со оваа понуда на kelepur.mk и фризерскиот салон „Анита“ Освежете го вашиот изгледа, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!Компанија : Фризерски Салон Анита

Адреса : ТЦ Амам на спрат

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk