Претходна понуда

50% попуст на пакет медицинска масажа од 5 третмани во вредност од 900ден. во салонот за масажа „Златни Раце“за само 449ден.

    • Вредност 900ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 451ден.
  • Распродадено

Добивате

* 5 третмани во тек на 5 дена

* Времетраење на 1 третман е 20 мин.

* Медицинската масажа ве ослободува од тензијата, ги намалува болките, ја подобруваа циркулацијата и ја враќаа виталната снага на телото.

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони за себе или како подарок.

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на
Моб. 070/966-342 и 078/212-575

* Купонот можете да го искористите до 19.11.2011

* Работно време од Понеделник до Сабота од 10:00 до 19:00

Опис

Со ова понуда имате шанса да се ослободите од болките, да ја подобрите циркулацијата и да си е вратите виталната снага на телото.

Се масираат и третираат поединечни делови на телото: грб, врат, раце, нозе, глава. Се прави масажа по барање на пациентот и еден третман трае 20 мин.

Масажата се прави со хербални етерични масла по ваш избор (еукалиптус, рузмарин, камилица, бергамот, тимијан, портокал)

Салонот за масажа Златни Раце Ви ги нуди и следните услуги:

* Релакс масажа

* Чоколадна масажа

* Хербална масажа

* Парцијален Масажа

* Масажа на лице

* Масажа на стопала


50% попуст на пакет медицинска масажа од 5 третмани во вредност од 900ден. во салонот за масажа „Златни Раце“за само 449ден.

Компанија : Салон за масажа Златни Раце

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk