Претходна понуда

50% попуст на тава селско месо во вредност од 520ден. во Ресторан Два Бисери за само 260ден.

    • Вредност 520ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 260ден.
  • Распродадено

Добивате

* Тава селско месо за едно лице од 250 до 300 грама од свински бифтек

* Извонредно вкусен специјалитет припремен во земјена тава

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во Ресторан Два Бисери (не важи за носење)

* Работно време: секој ден од 07 до 21ч

* Задолжителна е претходна резервација
Тел.:046/285-920
Моб.:076/280-900

Опис

Хотелот “Два Бисера“ е надалеку познат по својата кујна, која како своевидно царство на вкусовите ви ги нуди своите домашни и интернационални специјалитети.

Ресторанот располага со 40 седишта и 90 седишта на отворената тераса.

Бројните пофалби од страна на нашите ценети гости, посебниот пристап на нашите кулинарски виртуози кон секој спремен оброк како и вниманието и професионалноста при служење на ресторантскиот персонал, ни даваат за право да се препорачаме кај вас и да ве поканиме и вие да го вкусите тоа задоволство кое ретко каде се сретнува.

Тука можете да ги пробате највкусните специјалитети, скара и јадења од слатководна риба, а посебна препорака е да го почнете денот со нашата надалеку позната рибина чорба.
Ќе ни биде особена чест, ако ни ја доверите организацијата и на вашите деловни или семејни свечености.


50% попуст на тава селско месо во вредност од 520ден. во Ресторан Два Бисери за само 260ден.

Компанија : Ресторан Два Бисери

Адреса : Населба Лагадин

Град : Охрид

http://www.hoteldvabisera.com.mk/