Претходна понуда

50% попуст на МАСАЖА НА ЛИЦЕ + РЕЛАКС МАСКА во салон за убавина ФЛОРИ во вредност од 600ден. за само 299ден.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Распродадено

Добивате

* Масажа на лице

* Релакс маска

* Времетраење на третманот е 40 минути

* Месец февруари е месец на љубовта, подарете им на саканите или себе си масажа на лице и релакс маска.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10:00 до 20:00

* Понудата трае до 19.02.2012. Купоните можат да се искористат до 29.02.2012

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:070/247-717

Опис

Во салон за убавина ФЛОРИ освежете го вашето лице , блеснете со убавиот изглед на кожата благодарение на масажата која ќе ви ги одмори и опушти мускулите на лицето и потоа релаксирајте се со релакс маска и бидете задоволни од убавиот изглед на вашето лице.

Салон за убавина Флори на Facebook!


50% попуст на МАСАЖА НА ЛИЦЕ + РЕЛАКС МАСКА во салон за убавина ФЛОРИ во вредност од 600ден. за само 299ден.

Компанија : Салон за убавина Флори

Адреса : „Мак. Просветители“ б.б.Т.Ц. Охриѓанка (на кат)

Град : Охрид

http://goo.gl/DsHUs