Претходна понуда

50% попуст на третман за лице со Мезопорација во козметички салон СИЛВИЈА во вредност од 700ден. за само 349ден.

    • Вредност 700ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 351ден.
  • Распродадено

Добивате

* Третман за лице со Мезопорација соодветен на типот на вашата кожа:
- Lifiting
- Anti-aging
- Хидратација
- Регенерирање

* Подарете и на кожата префинета нежност, младост, убавина и сјај!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота 12:00 до 19:00 часот

* Понудата трае до 26.02.2012. Купоните можат да се искористат до 29.02.2012

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:070/331-128, 078/331-178
Тел. 046/266-804

Опис

ВО СЛУЖБА НА УБАВИНАТА, 20 ГОДИНИ СО ВАС КОЗМЕТИЧКИ САЛОН „СИЛВИЈА“ - ОХРИД

Мезопорација
Третманот на лице со Мезопорација се состои од внесување на активни состојки во дермисот со кој добивате подмладување, регенерирање, длабока хидратација со помош на ултразвук.Компанија : Козметички Салон „СИЛВИЈА“

Адреса : Кузман Јосифивски - Питу бб Охрид

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk