Претходна понуда

50% попуст на топла депилација на нозе, раце и веѓи во салон за убавина Флори во вредност од 700ден. за само 349ден.

    • Вредност 700ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 351ден.
  • Распродадено

Добивате

* Депилација на веѓи, раце, нозе + интимен дел

* Дозволете си мека, мазна и нежна кожа

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 16:00 и од 18:00 до 20:00

* Купонот можете да го искористите до 04.12.2011

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:070/247-717

Опис

Kelepur.mk Во соработка со салонот за убавина Флори ви нуди купон со кој ќе си дозволите комплетна депилација на веѓи, раце и нозе + интимен дел.

Ослободете се од непријатните влакна, подарете си мека, мазна и нежна кожа и чувствувајте се пријатно и задоволно во сопствената тело.


50% попуст на топла депилација на нозе, раце и веѓи во салон за убавина Флори во вредност од 700ден. за само 349ден.

Компанија : Салон за убавина Флори

Адреса : „Мак. Просветители“ б.б.Т.Ц. Охриѓанка (на кат)

Град : Охрид

http://goo.gl/DsHUs