Претходна понуда

50% попуст на релакс масажа во салонот за масажа Златни раце во вредност од 700 ден. за само 349ден.

    • Вредност 700ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 351ден.
  • Распродадено

Добивате

* Релакс масажа на цело тело

* Времетраење на масажата 50 мин.

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони за себе или како подарок.

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на
Моб. 070/966-342, 078/212-575

* Понудата трае до 04.12.2011. Купоните можат да се искористат до 17.12.2011

* Работно време од Понеделник до Сабота од 10:00 до 19:00

Опис

Моќта на допирот
Релакс масажата е пријатна мануелна масажа која по пат на соединување на протокот на енергија доведува до опуштанје на организмот,а со тоа истовремено го храни,регенерира и ја врака хармонијата на целото тело.

Салон за масажа Златни Раце
Салонот за масажа Златни Раце ви нуди: парцијална масажа, антицелулитна масажа, масажа на лице,масажа на стопала ,чоколадна масажа, пакет медицинска масажа

Повелете,пробајте и уверете се.


50% попуст на релакс масажа во салонот за масажа Златни раце во вредност од 700 ден. за само 349ден.

Компанија : Салон за масажа Златни Раце

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk