Претходна понуда

51% попуст на ГОЛЕМА ПАСТРМАЈЛИЈА во пица ресторан „ЕЛИТ ЛАГУНА“ во вредност од 180ден. по цена од 89ден.

    • Вредност 180ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 91ден.
  • Распродадено

Добивате

* Голема пастрмајлија по штипски рецепт по избор со свинско или пилешко месо 250гр.

* Исклучителна можност да ја пробате највкусната Штипска Пастрмајлија во Охрид!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Понудата трае до 19.02.2012. Купоните можат да се искористат до 29.02.2012

* Работно време: Понеделник - Недела 09:00 - 00:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.: 046/260-919

Опис

Во убава и пријатна атмосфера во пица ресторан „ЕЛИТ ЛАГУНА“, пробајте и уживајте во незаборавниот вкус на автентичната Штипска Пастрмајлија подготвена по оригинален рецепт.

Одберете по ваша желба пастрмајлија со свинско или со пилешко месо, нема да погрешите. Се е вкусно!

Пица ресторан ЕЛИТ ЛАГУНА на facebook!Компанија : Пица ресторан Елит Лагуна

Адреса : Кеј "Маршал Тито" бб

Град : Охрид

http://goo.gl/t9LEs