Претходна понуда

50% на шпагети болоњезе во Пицерија „НЕМО“ во вредност од 240ден. за само 119ден.

    • Вредност 240ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 121ден.
  • Распродадено

Добивате

* Една порција шпагети болoњезе со телешко мелено месо

* Во срцето на Охрид, во Пицерија „НЕМО“ уживајте во највкусните шпагети болоњезе во градот

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Недела од 09:00 до до 24:00

* Задолжителна е претходна резервација на
тел.:046/253-355
моб.:071/231-079

Опис

Атрактивната локација на пицеријата „НЕМО“ во срцето на Охрид во комбинација со извонредната храна секогаш ќе направат да се чувствувате пријатно и релаксирано.

Ви останува само да се впуштите во искуство што нема да го заборавите а задоволството ќе биде уште поголемо кога дома ќе заминете со полн стомак и џеб.

Пицерија „НЕМО“
Се наоѓа во центарот на Охрид во близина на градскиот плоштад, на влезот во стариот дел на градот.

Пицерија „НЕМО“ на Facebook!


50% на шпагети болоњезе во Пицерија „НЕМО“ во вредност од 240ден. за само 119ден.

Компанија : Пицерија „НЕМО“

Адреса : ул. „Цар Самоил“ бб.

Град : Охрид

http://www.pizzanemo.com/