Претходна понуда

50% попуст на надградба на нокти во Beauty & Soul во вредност од 1000ден. за само 499ден.

    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Надградба на нокти со сите видови техники, со пластика, Акрилни декорации со циркони и Глитер Светки

* Модерни цврсти и убави нокти

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 05.02.2012 година, купоните може да се искористат до 19.02.2012 година

* Задолжителна резервација на тел. 078/387-266

* Работно време од понеделник до сабота од 09:00 до 19:00 часот

Опис

Ноктите се убави колку што се здрави. Нивниот изглед е огледало на здравиот дух и тело. Негуваната девојка или жена задолжително има убаво средени нокти. Доколку природата не ве дарувала со здрави и цврсти нокти не очајувајте. со оваа понуда на kelepur.mk со 50% попуст во Beauty & Soul ќе добиете здрави, цврст,блескави и нежни нокти а со тоа негувани и привлечни раце.

При надградбата на нокти користиме исклучиво материјали од светски производители во областа на професионалната надградба на нокти како: Jolifin,Professionails и Hollywood

Beauty & Soul ви нуди:
- Солена соба
- депилација со ладен и топол восок
- масажи: со вулкански камења,медицинска, ароматерапија, релакс масажа
- маникир, педикир, надградба на нокти
- третмани и масажи за слабеење
- шминка, надградба на трепки, третмани на лице (специјални кавијар третман)

Beauty & Soul на Facebook!Компанија : Beauty & Soul

Адреса : Јане Сандански 92 Охрид

Град : Охрид

http://goo.gl/kFUsn