Претходна понуда

Предновогодишна екстра понуда! 50% попуст на пакет витамиски третмани на лице и коса во фризерско козметички салон Betty Boop во вредност од 1000ден. за само 499ден.

    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Хранлив витамински третман на лице со витамини или чоколадо во времетраење од 60 минути.

* Хранлив витамински третман на коса со маски на база на пеперминт, грозје, хибискус или папаја.

* Плус пеглање или фенирање по избор.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10:00 до 13:00 и од 16:30 до 20:00

* Понудата трае до 30.12.2011. Купоните можат да се искористат до 14.01.2012

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:078/330-611 и 078/264-334

Опис

Негувајте ја вашата коса и вашето тело во фризерско козметички салон Betty Boop.

Ексклузивно ниски цени пред и по новогодишните празници.

Фризерско козметички салон Betty Boop ве очекува!

Фризерско козметички салон Betty Boop на Facebook!


Предновогодишна екстра понуда! 50% попуст на пакет витамиски третмани на лице и коса во фризерско козметички салон Betty Boop во вредност од 1000ден. за само 499ден.

Компанија : Фризерско козметички салон Betty Boop

Адреса : Бул. Туристичка 8/2 зад Кам Маркет

Град : Охрид

http://goo.gl/z4zQ9