Претходна понуда

50% попуст за ДВОДНЕВЕН ПРЕСТОЈ ЗА ДВАЈЦА во ОХРИД во DELUXЕ Apartments во ВИЛА „Мал Св. КЛИМЕНТ“ во вредност од 7380ден. за само 3690ден.

    • Вредност 7380ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 3690ден.
  • Распродадено

Добивате

* Викенд или два дена престој во Вила „Мал Св. Климент“ во Охрид во Deluxe Apartments (две ноќевања).

* Deluxe Apartments се на вториот и третиот кат од вилата со прекрасен поглед на езерото. Секој од апартманите има приватен балкон, бања и место за одмор.

* Централно ПОДНО греење со индивидуални регулатори во секоја просторија

* Појадок во соба (room service)

* Професионална масажа во соба (со овој купон добивате дополнителен попист од 10% на масажата според редовниот ценовник)

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред да купите направете резервација, и потоа ПОТВРДЕТЕ ЈА РЕЗЕРВАЦИЈАТА со кодот од купонот

* Купоните може да се купуваат до 10.04.2012 година, а може да се користат заклучно со 11.04.2012 година

* Задолжителна предрезервација и резервација на телефонскиот број 046/250-665, 076/453-961 или 075/249-497

Опис

Прекрасна локација со незаборавен поглед.

Вилата „Мал Свети Климент“ е ексклузивна со 4* вила лоцирана покрај влезот во стариот дел на градот Охрид, во местото викано „ДОЛНА ПОРТА“, на само 50-100 чекори од езерото и од екслузивните кафичи и ресторани и од центарот на градот.

Вилата располага со осум соби, четири од нив се студиа со издвоени места за спиење и одмарање, балкони со прекрасен поглед на езерото, пристаништето и плоштадот.

Две од собите се 2+1 кревети, една од собите е двокреветна и секако нашиот пентхаус апартман.

Вилата е опремена со централно ПОДНО греење со индивидуални регулароти во секоја просторија.

Вклучени и достапни услуги во вилата се: Air Conditioning, Room Service, Mini bar, Built-in safe, Free internet WiFi,Cable TV & DVD player

Нашите гости за нас рекоа!

Вила „Мал Св. Климент“ Охрид на Facebook


50% попуст за ДВОДНЕВЕН ПРЕСТОЈ ЗА ДВАЈЦА во ОХРИД во DELUXЕ Apartments  во ВИЛА „Мал Св. КЛИМЕНТ“ во вредност од 7380ден. за само 3690ден.

Компанија : Vila Mal Sv. Kliment

Адреса : Методи Патче број 10 Охрид

Град : Охрид

http://vilamalsvetikliment.com