Претходна понуда

НЕПОВТОРЛИВА ПОНУДА! 50% попуст на ДОБОШ ТОРТА во DELLA ROSA во вредност од 1100ден. за само 549ден.

    • Вредност 1100ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 551ден.
  • Распродадено

Добивате

* Еден шнит Добош торта за "носење"

* Уживајте во ова незаборавно слатко задоволство, Количините се ограничени. Побрзајте!

Услови

* Нарачката се прави еден ден однапред до 16:00Ч на телефон: 046/251-234

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 11.03.2012 година

* Работно време Пон. - Саб. од 09:00 до 21:00, Недела од 10:00 до 16:00

Опис

Заштедете го вашето време труд и пари за правење совршен десерт за вас и вашите најмили. Со највкусната Добош торта од Della Rosa убаво ќе се засладите, а не морате ништо да направите, за вас ќе ја припремат врвните мајсори!

Со купувањето на производите на Della Rosa сте направиле навистина одличен избор. Колекцијата на нашите производи се состои од различни торти и колачи кои го задоволуваат вкусот и на најпребирливите сладокусци.


НЕПОВТОРЛИВА ПОНУДА! 50% попуст на ДОБОШ ТОРТА во DELLA ROSA во вредност од 1100ден. за само 549ден.

Компанија : Della Rosa

Адреса : Св.Климент Охридски 50

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk