Претходна понуда

50% попуст на депилација на нозе и интима во козметичко студио FREYA во вредност од 700ден за само 349ден.

    • Вредност 700ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 351ден.
  • Распродадено

Добивате

* Топла депилација на нозе плус интимен дел

* Кажете им збогум на несаканите влакненца и посакајте добредојде на мазната кожа!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 20:00

* Понудата трае до 26.02.2012. Купоните можат да се искористат до 04.03.2012

* Задолжителна е претходна резервација на:
Тел.:046/271-999
Моб.:075/226-903

Опис

Kelepur.mk во соработка со козметичкото студио FREYA ви овозможува депилација на нозе + интимен дел со 50% попуст!

Ослободете се од непријатните влакна, подарете си мека, мазна и нежна кожа и чувствувајте се пријатно и задоволно во сопствената тело.


50% попуст на депилација на нозе и интима во козметичко студио FREYA во вредност од 700ден за само 349ден.

Компанија : Козметичко Студио FREYA

Адреса : Ул. „Партизанска“ 38 Кај Џордано Влез Б Стан 21

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk