Претходна понуда

Предновогодишна екстра понуда! 50% попуст на фарбање со фарби од Lakmé, миење и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 800 ден. за само 399ден.

    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Фарбање со фарби од Lakmé, миење и фенирање

* Негувајте ја сопствената коса, освежете го вашиот изглед и дочекајте ги убави и свежи новогодишните празници по неверојатна цена!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Пон.– Пет. 11:00 - 18:00
Сабота 11:00 – 16:00

* Купоните може да се купуваат и користат до 24.12.2011 година

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Со оваа понуда на kelepur.mk и фризерското студио Елит Мари добивате фарбање со фарби од Lakmé, миење и фенирање по неверојатен попуст.

Освежете го вашиот изгледа, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!Предновогодишна екстра понуда! 50% попуст на фарбање со фарби од Lakmé, миење и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 800 ден. за само 399ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu