Претходна понуда

Неверојатно! 50% попуст на тестенини по избор во Leonardo Pizza во вредност од 200ден. за само 99ден.

    • Вредност 200ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 101ден.
  • Распродадено

Добивате

* Тестенини по избор:
Шпагети, Макарони или Фетучини

* Сос по избор:
1. Cari:Пилешко
2. Bolognese:Мелено месо
3. Vegetariana:печурки, пиперки, кромид и маслинки - (посни)
4. Napolitana:печурки - (посни)

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 25.12.2011. Купоните можат да се искористат до 29.12.2011

* Купонот важи за во Leonardo Pizza (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Извонредна прилика од Leonardo Pizza и kelepur.mk да уживате во магичниот свет на тестенините.

Ви нудиме 3 врсти тестенини: Шпагети, Макарони или Фетучини и 4 вида сосови: Cari, Bolognese, Vegetariana-(посни), Napolitana-(посни) со неверојатна можност да ги изберете оние кои најмногу ги сакате.

Leonardo Pizza
се наоѓа во стариот дел од Охрид кај Долна Порта. Постои од 1991 год.
Долгогодишната традиција е доказ на квалитетната и вкусна италијанска храна.

Посетете не, а ние ќе се потрудиме да ве услужиме според вашите барања.

Leonardo Pizza на Facebook!


Неверојатно! 50% попуст на тестенини по избор во Leonardo Pizza во вредност од 200ден. за само 99ден.

Компанија : Pizza Leonardo

Адреса : Ул. Цар Самоил бр.33

Град : Охрид

http://goo.gl/o0DZq