Претходна понуда

50% попуст во Leonardo Pizza на специјалитетот на куќата ГОЛЕМА ПИЦА ЛЕОНАРДО во вредност од 270ден за само 135ден.

    • Вредност 270ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 135ден.
  • Распродадено

Добивате

* ГОЛЕМА ПИЦА ЛЕОНАРДО - специјалитетот на куќата по избор со:

** Кечап, кашкавал, шунка, печурки, кулен, павлака, маслинки, феферони

или со

** Кечап, кашкавал, пилешка салама, печурки, суџук, павлака, маслинки, феферони

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 12.01.2012 година

* Купонот важи за во Leonardo Pizza (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

После бурните новогодишни празнувања, повелете во Leonardo Pizza и вкусете го специјалитетот на куќата ПИЦА ЛЕОНАРДО и уживајте во незаборавниот вкус на оваа пица!

Leonardo Pizza
се наоѓа во стариот дел од Охрид кај Долна Порта. Постои од 1991 год.
Долгогодишната традиција е доказ на квалитетната и вкусна италијанска храна.

Посетете не, а ние ќе се потрудиме да ве услужиме според вашите барања.

Leonardo Pizza на Facebook!


50% попуст во Leonardo Pizza на специјалитетот на куќата ГОЛЕМА ПИЦА ЛЕОНАРДО во вредност од 270ден за само 135ден.

Компанија : Pizza Leonardo

Адреса : Ул. Цар Самоил бр.33

Град : Охрид

http://goo.gl/o0DZq