Претходна понуда

50% попуст на голема порција пилешки прсти во Lounge Bar Baron во вредност од 150ден. за само 75ден.

    • Вредност 150ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 75ден.
  • Распродадено

Добивате

* Голема порција пилешки прсти 300гр. во вредонст од 150 денaри.

* Сос по избор: Tartar сос, Honey Dijon Mustard сос или Ketchup Dipping сос

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 22.01.2012. Купоните можат да се искористат до 31.01.2012

* Купонот важи за во Lounge Bar Baron (не важи за носење)

* Работно време 08-24ч,
Петок и Сабота 08-01ч

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.: 046/257-672
Моб.: 076/443-004

Опис

Lounge Bar Baron Ви нуди уште многу други прекрасни закуски, дневни менија и пијалаци со гарантирано најниски цени во Охрид покрај прекрасниот Lounge амбиент.

Lounge Bar Baron на Facebook!


50% попуст на голема порција пилешки прсти во Lounge Bar Baron во вредност од 150ден. за само 75ден.

Компанија : Lounge Bar Baron

Адреса : Кузман Јосифовски ламела 2/3

Град : Охрид

http://fb.me/BaronLoungeBar/