Претходна понуда

50% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА MEXICANA во Leonardo Pizza во вредност од 230ден за само 115ден.

    • Вредност 230ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 115ден.
  • Распродадено

Добивате

* ГОЛЕМА ПИЦА MEXICANA
(Кечап, кашкавал, сланина, свински врат, маслинки, феферони)

* Во убавиот амбиент на Leonardo Pizza не пропуштајте да ја пробате највкусната пица Mexicana!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 04.03.2012 година

* Купонот важи за во Leonardo Pizza (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Извонредна прилика да уживате во богатиот незаборавен вкус и мирис на Голема пица Mexicana.

Вкус, кој долго ќе го паметите и ќе раскважувате, затоа не пропуштајте ја оваа можност!

Leonardo Pizza
се наоѓа во стариот дел од Охрид кај Долна Порта и постои од 1991 година.

Долгогодишната традиција е доказ на квалитетната и вкусна италијанска храна.

Посетете не, а ние ќе се потрудиме да ве услужиме според вашите барања.

Leonardo Pizza на Facebook!


50% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА MEXICANA во Leonardo Pizza во вредност од 230ден за само 115ден.

Компанија : Pizza Leonardo

Адреса : Ул. Цар Самоил бр.33

Град : Охрид

http://goo.gl/o0DZq