Претходна понуда

50% попуст на порција ПИЛЕШКИ ПРСТИ со помфрит во ресторан ПОТПЕШ во вредност од 250ден. за само 125ден.

    • Вредност 250ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 125ден.
  • Распродадено

Добивате

* Порција пилешки прсти 250гр., помфрит 150гр. и тартар сос

* Извонредна можност да уживате во пролетното сонце на отворената тераса или пак во затворениот топол простор, глетката ќе ве плени а уживањето во вкусната храна тоа ќе го надополни!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 25.03.2012, Купоните можат да се искористат до 01.04.2012 година

* Купонот важи за во Ресторан Потпеш (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 13:00 до 21:30

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Неповторлив амбиент за вистински уживање! На најубавото место во градов плажа ресторан „Потпеш“ каде што езерото ви е на дланка, а првите пролетни зраци ви ја милуваат душата, уживајте во вкусни пилешки прсти и помфрит. И не го пропуштајте ова незаборавно задоволство.Компанија : Ресторан Потпеш

Адреса : Потпеш

Град : Охрид

http://plazapotpes.mk/