Претходна понуда

50% попуст на ПИЛЕШКИ СТЕК во STAZIONE по избор со бешамел сос во вредност од 240ден. за само 119ден.

    • Вредност 240ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 121ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пилешки стек 250гр. по избор со бешамел сос или без сос, 150гр. зачинет компир и вариво

* Пробајте го највкусниот пилешки стек и бидете сигурни дека ќе го задоволи вашиот вкус.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат и користат до 07.03.2012 година

* Работно време: Понеделник - Недела 09:00 - 00:00

* Задолжителна е претходна резервација на
тел:046/260-406

Опис

Во пријатната атмосфера на италијанскиот ресторан Stazione уживајте во вкусот на убава лесен оброк , пилешки стек со бешамел сос или без сос по ваша желба.

Италијанскиот ресторан Stazione на Facebook!


50% попуст на ПИЛЕШКИ СТЕК во STAZIONE по избор со бешамел сос во вредност од 240ден. за само 119ден.

Компанија : Stazione

Адреса : Кеј Маршал Тито бр. 101

Град : Охрид

http://goo.gl/4Nw61