Претходна понуда

50% попуст на голема пица капричиоза + порција палачинки во Pizza Cafe La Piazza во вредност од 300ден. за само 149ден.

    • Вредност 300ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 151ден.
  • Распродадено

Добивате

* Голема пица капричиоза по избор со пилешка или свинска салама
(вредност 160ден.)

* Порција Палaчинки со крем и плазма
(вредност 140ден.)

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 04.12.2011. Купоните можат да се искористат до 18.12.2011

* Купонот важи за во пицерија (не важи за носење)

* Работно време 10-24ч,
Петок и Сабота 10-01ч

* Задолжителна е претходна резервација на
моб.:078/850-700

Опис

Пица капричиоза, никој не може да и одолее, ве привлекува со својот единствен вкус и мирис и притоа ви го доловува мирисот на прекрасната италијанска кујна.

А кој може да одолее на вкусот на палачинките?

Посетете ја Pizza Cafe La Piazza и после вкусната пица капричиоза засладете се со најслатките палачинки во градот.


50% попуст на голема пица капричиоза + порција палачинки во Pizza Cafe La Piazza во вредност од 300ден. за само 149ден.

Компанија : Pizza Cafe La Piazza

Адреса : Ул.Петар Чауле бр.38

Град : Охрид

http://goo.gl/RBC4a