Претходна понуда

50% попуст на порција палачинки по избор КОЗА НОСТРА (благи) или ЕВА (солени) во пицерија COSA NOSTRA во вредност од 150ден. за само 75ден.

    • Вредност 150ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 75ден.
  • Распродадено

Добивате

* Порција палачинки по избор:

** КОЗА НОСТРА: 2 палачинки, агро крем, банана, хопла, чоколаден прелив

** ЕВА: 2 палачинки, кашкавал, шунка, сланина, печурки

* Одлична можност да ги вкусите богатите палачинки „Коза Ностра“ или „Ева“ и да уживате во единствениот вкус.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните важат за во пицерија COSA NOSTRA (не важи за носење)

* Понудата трае до 25.03.2012, Купоните можат да се искористат до 31.03.2012 година

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, во автентичната атмосфера на пицерија COSA NOSTRA ве чека пријатно изненадување! Пробајте ги богатите „Коза Ностра“ слатки палачинки и уживајте во незаборавниот вкус или пак вкусете ги солените палачинки „Ева“ и препуштете се на ова незаборавно задоволство!


50% попуст на порција палачинки по избор КОЗА НОСТРА (благи) или  ЕВА (солени) во пицерија COSA NOSTRA во вредност од 150ден. за само 75ден.

Компанија : Пицерија Коза Ностра

Адреса : Ул. Коста Абраш бр.50

Град : Охрид

http://www.cosanostra.mk