Претходна понуда

Релаксација после новогодишното лудило! 50% попуст на пакет кислородна капсула и Relax Масажа во салон за убавина Silhouette во вредност од 1500ден. за само 749ден.

    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 751ден.
  • Распродадено

Добивате

* 30 минути Сауна - кислородна бања

* 60 минути Relax масажа на цело тело

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на тел. 046/257-789

* Понудата трае до 15.01.2012. Купоните можат да се искористат до 28.01.2012

Опис

Кислородна капсула
За овој период од годината од Silhouette ви ги препорачуваме сауната и кислородната бања, кои се вистински спас за зимските денови.

Овој третман ве релаксира, ревитализира, со него ќе успеете да ослабете, да го обликувате вашето тело и да ја подмладите вашата кожа, воедно чувајќи го сопственото здравје. Во зимските денови сауната е вистинска заштита од настинките и грипот.

Во нашите салони ви нудиме инфрацрвена сауна и сауна на пареа, кои ви овозможуваат слободно да дишете, а при тоа да слабеете и да се подмладувате.

Задоволството што ќе го добиете од сауна-третманите е повеќекратно: намалување на целулитот, исфрлање на токсините од организмот, забрзување на метаболизмот и, во најмала рака, губење на два килограми со еден третман.

Relax масажа
Релаксирачката масажа е најдобриот начин за ослободување од напнатоста, негативната енергија и емотивната неурамнотеженост. Оваа масажа ви ја враќа силата за справување со секојдневните активности: и физички и психички, правејќи ве ведри и позитивни.

Silhouette
Од големата палета на третмани коишто ви ги нуди Silhouette,можете да направите избор на третмани кои ќе ги добивате паралелно, со што значително ќе заштедите на време, а ќе добиете на убавина.

Нашиот стручен персонал е тука да ве посоветува доколку не сте сигурни кој третман најмногу би ви одговарал вас или на вашиот партнер, кој исто така можете да го донесете со себе, затоа што Silhouette нуди третмани и за мажи.

Silhouette е тука да го оствари вашиот сон, да ве направи жената којашто посакувате да бидете и од насмевката на вашето лице да зрачи самодовербата што само беспрекорната убавина може да и ја овозможи на една жена.

Silhouette Охрид на Facebook!


Релаксација после новогодишното лудило! 50% попуст на пакет кислородна капсула и Relax Масажа во салон за убавина Silhouette во вредност од 1500ден. за само 749ден.

Компанија : Silhouette

Адреса : Бул. "Туристичка" бб

Град : Охрид

http://silhouette.com.mk