Претходна понуда

50% попуст на ШАРСКА ПЛЕСКАВИЦА во ресторан ЧУН во вредност од 280ден. за само 139ден.

    • Вредност 280ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 141ден.
  • Распродадено

Добивате

* Шарска плескавица со кашкавал и помфрит во вредност од 280 денари

* На самиот брег на Охридскиот езеро со првите пролетни сончеви зраци, ресторан Чун ве привлекува да уживате во вкусната шарска плескавица

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат и користат до 11.03.2012 година

* Работно време 10-24ч,
Петок и Сабота 10-01ч

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/255-603

Опис

Ресторанот Чун се наоѓа во строгиот центар на Охрид на највпечатливото место за одмор на душата. Лоциран на самото крајбрежје од Охридското езеро, тука може да поминете незаборавни мигови пропратени од звуците на неуморните бранови. Утринско кафе, ручек или вечера е вистинскиот избор за убаво поминат дел од денот.

Врвна услуга со одличен квалитет на свежо приготвена храна е само еден мал сегмент од услугата на ресторанот.


50% попуст на ШАРСКА ПЛЕСКАВИЦА во ресторан ЧУН во вредност од 280ден. за само 139ден.

Компанија : Ресторан Чун

Адреса : Коста Абраш бр. 4

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk