Претходна понуда

Вкусно и крцкаво! 50% попуст на порција пилешко на орли начин во Stazionе во вредност од 240ден. за само 119ден.

    • Вредност 240ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 121ден.
  • Распродадено

Добивате

* 250 грама пилешко поховано на орли начин, 150 грама зачинет компир и тартар сос

* Вкусни залачиња кој буквално се топат во вашата уста! ммм...

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат и користат до 22.12.2011 година

* Работно време: Понеделник - Недела 09:00 - 00:00

* Задолжителна е претходна резервација на
тел:046/260-406

Опис

Вкусна и крцкав од Италијанскиот ресторан Stazione и kelepur.mk!

Со оваа понуда имате можност да уживате во пилешко поховано на орли начин, зачинет компир и тартар сос по неверојатнана цена!

Италијанскиот ресторан Stazione на Facebook!


Вкусно и крцкаво! 50% попуст на порција пилешко на орли начин во Stazionе во вредност од 240ден. за само 119ден.

Компанија : Stazione

Адреса : Кеј Маршал Тито бр. 101

Град : Охрид

http://goo.gl/4Nw61