Претходна понуда

50% попуст на највкусни Лазањи во Stazionе во вредност од 250ден. за само 125ден.

    • Вредност 250ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 125ден.
  • Распродадено

Добивате

* Лазањи со сос по Ваш избор:

- Bolognese (мелено месо)

- Cari сос (пилешко)

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат и користат до 05.02.2012 година

* Работно време: Понеделник - Недела 09:00 - 00:00

* Задолжителна е претходна резервација на
тел:046/260-406

Опис

Извонредна прилика од италијанскиот ресторан Stazione и kelepur.mk да уживате во кралицата на тестенините Лазањи. Без неа не може да се замисли Италијанската кујна.

Ви нудиме Лазањи со сос по ваш избор, Bolognese(мелено месо) или Cari (пилешко) со крцкава коричка и прекрасна арома.

Уживаат во неповторливиот вкус во опуштена и пријатна атмосфера на италијанскиот ресторан Stazione

Италијанскиот ресторан Stazione на Facebook!


50% попуст на највкусни Лазањи во Stazionе во вредност од 250ден. за само 125ден.

Компанија : Stazione

Адреса : Кеј Маршал Тито бр. 101

Град : Охрид

http://goo.gl/4Nw61