Претходна понуда

Фасцинантна празнична понуда! 50% попуст на накит со Swarovski елементи во златара Наф-Наф Ал Паско во вредност од 1000ден. за само 499ден.

    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Купон за накит со Swarovski елементи во вредност од 1000 ден.

* Извонредна можност за престоените празници да си дозволите себе си или да подарете уникатен Swarovski накит

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони

* Еден купон покрива накит со Swarovski елементи во вредност од 1000 денари

* За да купите накит со Swarovski елементи со вредност повисока од 1000 денари, купете повеќе купони и ќе го добиете истиот попуст од 50%. пример: за накит во вредност од 3000 денари купете 3 купони, а имате и можност евентуалната разлика да ја доплатите на лице место.

* Работно време: секој ден од 09:00 до 21:00

* Понудата трае до 26.01.2012.

Опис

Комплетирајте го вашиот празничен изглед со блескавиот накит со Swarovski елементи или пак подарете со стил.

Прекрасниот накит со Swarovski елементи во секоја прилика ќе ве направи посебни, ќе го привлече вниманието и ќе го дополни вашиот имиџ.

Неповторлива можност да изберете накит со Swarovski елементи по ваш избор во златара Наф-Наф Ал Паско.


Фасцинантна празнична понуда! 50% попуст на накит со Swarovski елементи во златара Наф-Наф Ал Паско во вредност од 1000ден. за само 499ден.

Компанија : Наф-наф ал паско

Адреса : Св.Климент Охридски 58

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk